Breadcrumbs


Obiekty sportowe



Dyrektor szkoły
mgr
Tomasz Szydło

 


V-ce dyrektor szkoły

mgr
Zdzisław Stypiński

 

 

 

V - ce dyrektor szkoły
mgr Leszek Kalicki

 

 

V-ce dyrektor szkoły

mgr Janusz Woźniak

 
 

PRZEDMIOT

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY

     

JĘZYK POLSKI

 

Narcyza Bajczyk
Barbara Gajewska
Beata Jasielska

Justyna Bęczkowska
Małgorzata Jańczuk
Sylwia
Gorajek-Łapan

   

.

HISTORIA

 

Violetta Koc
Katarzyna Kruk

   

.

PLASTYKA

 

Urszula Dolecka

PLASTYKA, MUZYKA

 

Jolanta Smulska

   

.

JĘZYK ANGIELSKI

 

Anna Chyćko
Monika Turczyn
Irena Lewak
Monika Śniegocka
Magdalena Ruta
Mariola Oleszkiewicz

Maria Wójtowicz-Piotrowska

   

.

MATEMATYKA

 

Irena Mazurek
Joanna Borysiuk
Anna Żołędź
Joanna Lewczuk

   

.

PRZYRODA

 

Joanna Arciszewska
Dorota Kozłowska
Kamila Adamczuk

   

.ZA

ZAJĘCIA TECHNICZNE

 

Piotr Kwiatek

   

.

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

 


Piotr Kwiatek
Stanisław Pietryka

   

.

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

Zdzisław Stypiński
Jolanta Chudziak
Cezary Nowak
Anna Klekot - Mazurek
Grzegorz Bęczkowski

Grzegorz Martyniuk
Elżbieta Dolecka
Anna Nowak
Michał Chyliński

   

.

RELIGIA

 

s. Beata Hetman
ks. Łukasz Stasiewicz
ks. Andrzej Magier
ks. Tadeusz Fac
Anna Grzys
Agnieszka Andrychowska
Daniel Domański

   

.

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 


Małgorzata Czarnecka

Urszula Nurzyńska

Małgorzata Orzechowska

Bogumiła Kret

Danuta Pastuszak

Hanna Wiśniewska

Anna Włoch

Magdalena Siwińska

Mariola Wypchło-Bętkowska

Barbara Kaciuczyk

Renata Kwiecińska

Marzena Sekutowska

Grażyna Twarkowska-Konaszczuk

Ewa Leszczyńska

Jolanta Czerwonogrodzka

Mariola Piętal

Marzena Herda

Małgorzata Kozień

Jolanta Mazur

Ewa Rejowska
Iwona Kaleja

   

.

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

 


Urszula Szczepaniak
Andrzej Dawidowicz
Marta Kubiak
Małgorzata Staniak

   

.

Neurologopeda

 

Joanna Soboń

   

.

PEDAGOG SZKOLNY

 

Anna Król

   

.

PSYCHOLOG SZKOLNY

 

Magdalena Pachuta

   

.

BIBLIOTEKA

 

Danuta Jastrzębska
Justyna Kuśmierczyk

   

.

ŚWIETLICA

 

Dorota Lorenc - Pasieczna
Janusz Woźniak
Kamila Adamczuk
Helena Cisowska
Olga Darwicz
Agnieszka Iwaniak
Ewa Jarosiewicz
Dorota Płecha
Elżbieta Kot


(Copyright © SP 2014)